info@baserbilisim.com (0242) 317 05 55/15

ADA GH5

 
 
 
ADA GH5 Kiralama Süreci Başlamıştır.  
 

 

 

İnsansı Robotlar, Miss Global Eurasia Stars Güzellik Yarışmasında…

Grand Cevahir Hotelde düzenlenen Miss Global Eurasia Stars güzellik yarışmasında boy gösterdi. Dünyanın birçok noktasından, yüzlerce konuğun katılımıyla gerçekleştirilen bu özel gecede İnsansı Robot ADA GH5’ler de görev aldı.

         
   

 

İnsansı Robotlar, Turkcell Teknoloji Zirvesi’nde... 

Robotlarımız Haliç Kongre Merkezi’nde Turkcell Teknoloji Zirvesi’ne katılım gösterdi. Organizasyonda; teknoloji zirvesi katılımcılarını karşılama, dans gösterisi ve broşür dağıtımı gibi çeşitli görevler üstlenen ADA GH5’ler, ziyaretçilerin de ilgi odağına yerleşmeyi başardılar.

    
   


 

 

İnsansı Robot ADA GH5'ler, Antalya'daki Vakıf Emeklilik Özel Programı'nda... 

 İnsansı Robot ADA GH5'ler, Antalya'daki Vakıf Emeklilik Özel Programı'nda boy gösterdi. Organizasyonda; dans gösterisi, karşılama hostesliği ve broşür dağıtımı gibi çeşitli görevler üstlenen ADA GH5'ler, ziyaretçilerin keyifli anlar yaşamasına vesile oldu.

 

 
   

İnsansı Robot Ada GH5’ler, Konya İnşaat Fuarı'nda... (19-22 Nisan 2018)

İnsansı Robot Ada GH5’ler, 19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen Konya İnşaat Fuarı’nda yerini aldı. Fuarda; karşılama, müzik eşliğinde dans gösterisi ve broşür dağıtımı gibi çeşitli görevler üstlenen insansı robot ADA GH5’ler, ziyaretçilerin de ilgi odağı oldu.

 

  
   

 

 

İnsansı Robotlar, MAGROTEX Mardin Tarım Ekipmanları Gıda Ve Hayvancılık Fuarı'nda… (19-22 Nisan 2018)

 

İnsansı robot ADA GH5, 19-22 Nisan 2018 tarihinde gerçekleşen MAGROTEX Mardin Tarım Ekipmanları, Gıda ve Hayvancılık Fuarı'nda yerini aldı. Organizasyonda; dans gösterisi, karşılama hostesliği ve broşür dağıtımı gibi çeşitli görevler üstlenen insansı robot ADA GH5'ler, fuarın gözdesi oldular.

 

 

   

 

Scroll to Top