info@baserbilisim.com (0242) 317 05 55/15

Basari Hikayesi

Adanadayım Restaurant Yöneticisi Sn Ali ÇAĞLAYAN ile yaptığımız Söyleşi

 

Bize biraz kendinizden ve Adanadayım Kebap ta ki görevlerinizden bahsedebilir misiniz?

Adanalı bir aileyiz. Ticarete çok küçük yaşlarda başladım. Hizmet, gıda ve alım satım olmak üzere ticaretin birçok alanında bulundum.  Benim görevim aslında sadece işletme sahibi olarak değil aynı zamanda müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin tamamının tedarik süreci, kontrol ve kalite yönetimi. İşin bu temel aşamalarının kontrolünü elinizde bulundurduğunuz andan itibaren sunmuş olduğunuz hizmette üst kaliteyi  ve  Bununla beraber gelen müşteri memnuniyetini sağlamış olduk. Ayrıca Tüm işletme sahipleri gibi personelin iş akışının sağlanması ve muhasebe ile ilgili kontrol işlemlerinide sağlamaya çalışıyorum.

 

Adanadayım kebap hakkında kısaca bilgi alabilir miyiz?

Firmamız Antalya da ki kebap sektörünün iyileşmesi ve insanların %100 adana kebapının lezzetini tatmaları adına 2013 senesinde kurulmuştur. Adana Kebap konusundaki tecrübelerimiz ve bu ürün konseptini çok iyi tanımamız bizi kısa sürede zirveye taşıdı. İlk şubemiz Perge bulvarında açıldıktan sonra aldığımız olumlu tepkiler ve müşterilerden gelen geri dönüşler bizleri yeni yatırım kararları almaya itti. İlerleyen süreçte sırasıyla Bursa, Konyaaltı, Lara ve yakın zamanda açtığımız Fener şubemizle  müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

 

 

Akınsoft wolvox restaurant programıyla nasıl tanıştınız?

Daha önceki içecek firmamın sıcak saha satışı ve muhasebe işlemlerini yönetebileceğim bir program ararken Başer Bilişim Teknolojileri ve Akınsoft logolu tabela görseli dikkatimi çekti telefon numarasını not alıp aradım. İlk görüşmemizi Sayın Canan Başer hanımefendi ile yaptık. Tüm demo ve satış öncesi sunumlar olumlu geçti, programı satın alıp kullanmaya başladık.  Sonraki süreçte bizlere vermiş oldukları destek ve program kalitesi bizleri memnun etti. Sektör değiştirirken tekrar bir program arayışına girdik ve Başer Bilişim ile görüşüp  Restaurant programı ilavesi ile yola devam etme kararı aldık. İşin güzel tarafı daha önceki program alışkanlıklarımızdan vazgeçmeden küçük ilavelerle yeni sektördede aynı yazılımı kullanmaktı..

 

Kullanmış olduğunuz wolvox restaurant programı işletmenize ne gibi katkılar sağladı?

İşletmemizin çalışma düzeni ve hızlı servis yapabilmemizi Akınsoft wolvox programına borçluyuz diyebilirim. İşletmemizin dış paket yoğunluğu çok olmasına rağmen wolvox sayesinde hiçbir sorun yaşamadan müşterilerimize hizmet verebiliyoruz. Başer Bilişim ekibinden aldığımız eğitim ve teknik destek servisimizde bir aksama olmadan çalışmamıza olanak veriyor. Şu an ilerleme sürecindeyiz ve zaman içerisinde özellikle şubeleşme konusunda çok daha faydalı adımlar atacağımıza inanıyorum.

 

Akınsoft wolvox restaurant programını yeni kullanmaya başlayacak olan işletmelere ne gibi tavsiyeleriniz var?

Akınsoft yazılımlarının kalitesi ve kullanıcı dostu olması zaten tartışılmaz bir gerçek. Buna ek olarak Akınsoft ekibinin verdiği eğitimleri süratle uygulamaya koyup iş düzenlerini programla beraber yürütürler ise gerçekten başarı sağlayabilirler. Bunu gerçekleştirdikten sonra gerisini Akınsoft hallediyor ve işleriniz kolaylaşıyor.

 

Son olarak Akınsoft hakkındaki genel görüşlerinizi alabilir miyiz?

Ben akınsoft a türkiyenin gururu olarak bakıyorum. Robotik ve yazılım geliştirme ile alakalı ar-ge çalışmalarını medyadan ve internetten yakın olarak takip ediyorum. Ülkemizde bu şekilde çalışmaların ilerlemesi gerçekten gurur verici. Restaurant açma sürecinde  Birçok yazılım  firması bizleri ziyaret edip yazılım demolarını gösterdiler.  Akınsoft  bence  Restaurant  yazılımları alanında da sektörünün lideridir.  Kolay kullanılabilir, kullanıcı dostu olması ve personel eğitim maliyetlerinin düşük olması diğer programlarla farkını ortaya koymakta. Ayrıca  günün getirdiği gelişmelere göre sık sık çıkan yeniliklere ait ücretsiz güncellemeler program kalitesini yükseltmekte.

Bizlerin bu yoğun temposunda iş hayatımızı kolaylaştırdığı için Akınsoft ve Başer Bilişime teşekkürlerimi bir borç bilirim.

 

 

 

 

 

 

Scroll to Top