info@baserbilisim.com (0242) 317 05 55/15

HAKKIMIZDA

TARİHÇE
Başer Bilişim Teknolojileri Antalya Bölgesinde faaliyet gösteren Turizm Acentalarının bilgisayar alt yapısı, sistem gereksinimleri ve program desteği (SEJOUR) için kurulmuştur.
Sektör gereksinimlerine paralel olarak devamlı büyüyen firmamız, portföyüne kattığı AKINSOFT programları ve yapmış olduğu çalışmalar ilede kısa sürede ulaşılan "AKINSOFT BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ" ünvanı ile,  40 bayisiyle birlikte Antalya Bölgesine hizmet vermektedir.
Sektörün önde gelen marka ve kuruluşlarını ürün yelpazasi ve hizmet ağına katarak bölgedeki hizmetlerimize devam etmekteyiz. Yazılım ve Donanım konusunda Türkiye devleri ile çalışan firmamız Kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde sağlayabilmek için ekibinin bilgilerini sürekli olarak güncellemektedir.
Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini hedef alan şirketimiz kaliteli ve hızlı çözümleri uygun fiyata müşterilerine sunmak için online satış ve sipariş sitesi olarak www.ekrandan.com u kurmuş, Güvenilir ve ucuz alışverişi slogan haline getirmiştir.

MİSYONUMUZ
Bilişim alanında teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerine kurumsal anlamda doğru ve hızlı hizmet vermek adına olumlu ve çözümsel yaklaşımı ile her sektörden daha fazla müşteriye hizmetlerimizi ulaştırmak.

VİZYONUMUZ
Çözüm odaklı davranmayı bir ilke haline getiren firmamız, başardığı işler ve ürettiği projeler ile herkese Bilişim Ticaretinde BAŞER kurumsallığını hissettirmek.

Scroll to Top